FÖRENINGSSTYRELSEN

Viktor Lundblad

Ordförande

TF. Kommunstyrelseordförande

viktor.lundblad@lerum.se

Jeanette.jpg

Jeanette Andersson

Vice ordförande

Kommunstyrelseledamot

jeanette.andersson@lerum.se

Arne Molander

Ledamot

arne@husforvaltning.se

25746281-cwjHN.jpg

Conny Leinstedt

Kassör

Ersättare Miljö och Byggnadsnämnden

conny.leinstedt@lerum.se

Alexander Abenius

Ledamot

Kommunstyrelsens ordförande - föräldraledig

alexander.abenius@lerum.se

0722-050532

Izabelll.jpg

Izabell Erlandsson

Ledamot

izabell.erlandsson@lerum.se

Bergstedt.jpg

Maria Bergstedt

Ledamot

maria.bergstedt@lerum.se

Vincent Nordgren

Kampanjansvarig - Ledamot

Kommunfullmäktigeledamot

nordgren.vincent@gmail.com

Brandt.jpg

Oskar Brandt

Ordförande MUF Lerum - Ledamot

oskar.brandt@hotmail.com

Douglas Thisell

Gruppledare - Ledamot

Ordförande Miljö- och Byggnadsnämnden

douglas.thisell@lerum.se

Snällman.jpg

Marita Snällman

Ordförande Moderatkvinnorna Lerum - Ledamot

Vice ordförande beredningen för kultur och fritid

marita.snallman@lerum.se